Årets fotograf

Årets fotograf kåres basert på bilder som medlemmene har levert inn til fotoklubben for bedømming.
Poengene som fotografen får for bildene bestemmer hem som til slutt er årets fotograf.

NavnMarsAprilAugSept.Okt.Nov.Jan.Feb.Sum
Laila Haugen Trøen102535
Svein Sjølli131528
Bjørg Lund Vang161127
Anne Marit Sæta61521
Tor Arne Rønning8513
Dan Hasle1111
Jostein Vien66

NavnMarsAprilAugSept.Okt.Nov.Jan.Feb.Sum
Bjørg Lund Vang1612161617112112121
Svein Sjølli211410119181699
Laila Haugen Trøen2016720161291
Anne Marit Sæta4883102053
Jostein Vien915681048
Dan Hasle612711440
Tor Arne Rønning1101021
Eskil Vika Amundsen1818
Åse Lund Støen1313
Betzy99
Emil Åslund189
Svein Cato Framaas77
Asta Satekiene246
Per Ola Carlsson33

NavnMarsAprilSept.Okt.Nov.Jan.Feb.Sum
Bjørg Lund Vang2518826172412130
Svein Sjølli161412132075
Anne Marit Sæta91311561862
Roy Gøran Trangrud182044248
Tor Arne Rønning1108423
Åse Lund Støen1616
Per Ola Carlsson15116
Dan Hasle21416
Emil Åslund91414
Eskild Vika Amundsen8210
Asta Satikiene1010
Knut Larsson1910
Laila Haugen3216
Jostein Vien33

NavnMarsAprilSept.Okt.Nov.Jan.Feb.Sum
Roy Gøran Trangrud1618251151220107
Bjørg Lund Vang817151915101498
Svein Sjølli261181863
Anne Marit Sæta83112781857
Laila Haugen10812636
Tor Arne Rønning4318429
Arne Roar Nygård1717
Dan Hasle11516
Emil Åslund1212
Per Ola Carlsson1212
Jostein Vien55
Asgeir Trønes44
Åse Lund Støen44
Knut Larsson44
Harald Hasle11

NavnMarsAprilSeptOktNovJanFebSum
Arne Roar Nygård232213152194
Bjørg Lun-Vang1820271721195
Roy Jøran Trangsrudein1117122767
Anne Marit Sæta6310210435
Laila Haugen1311226
Tor Arne Rønning531826
Svein Sjøli16925
Kirsten Tannåneset91120
Asgeir Trønes88
Dan Hasle66
Cecilie Grønaker33
Jostein Ihle11

NavnMarsAprilSeptOktNovJanFebSum
Roy Jøran Trangsrud10191919101693
Bjørg Lund Vang13142111656
Anne Marit Sæta995111852
Kirsten Tannåneset561382052
Anne Kari Venstad612141042
Arne Roar Nygård11535933
Cecilie Grønaker7441025
Tor Arne Rønning121224
Harald Hasle19524
Asgeir Trønes13720
Laila Haugen Trøen31215
Svein Sjøli21012
Betsy Øverby1111
Dan Hasle3328
Jan Olav Øvergård77

NavnMarsAprilSeptOktNovJanFebSum
Anne Kari Venstad142018135111697
Roy Jøran Trangsrud2214149541886
Anne Marit Sæta1841225121265
Betsy Øverby686171601063
Cecilie Grønaker0865601641
Kirsten Tannåneset01801108037
Dan Hasle124101001037
Asgeir Trønes0080002028
Jan Olav Øvergård0000199028
Laila Haugen Trøen0126100423
Arne Roar Nygård0012005017
Harald Hasle0001600016
Tor Arne Rønning00000606

NavnMarsAprilSeptOktNovJanFebSum
Anne Marit Sæta1620172111016101
Arne Roar Nygård512160082061
Dan Hasle80161608856
Betsy Øverby110303172054
Laila Haugen Trøen003211401048
Anne Kari Venstad012301801245
Cecilie Grønaker6604301433
Kirsten Tannåneset757490032
Tor Arne Rønning0901010020
Sonja Bjørkli0000140014
Asgeir Trønes20006008
Harald Hasle01300004

NavnMarsAprilSeptOktNovJanFebSum
Anne Marit Sæta01612616101474
Svein Sjølli7010171611869
Betsy Øverby00012916845
Kirsten Tannåneset00821001838
Roy Enger18140000436
Ole Mathias R Sagen1690005030
Arne Roar Nygård00000102030
Bjørn Roar Foss490009022
Åse Lund Støen009650020
Tor Arne Rønning1040401019
Dan Hasle600084018
Wivi B. Westgård1070000017
Otto Bachmann070000613
Linn Nikolaisen0001200012
Rina Christenesen0000001212
Asgeir Trønes0001000010
Harald Hasle002800010
Else Marie Fleischer00004004
Jan Olav Øvergård30000003
Silje Nordhagen00000022

NavnMarsAprilSeptOktNovJanFebSum
Jan Olav Øvergård2371421101314102
Ole Mathias R Sagen918141701867
Asgeir Trønes84812071857
Svein Sjølli20800132043
Roy Enger33008161040
Otto Bachmann00160931038
Harald Hasle098770031
Dan Hasle0114090024
Roar Kneppen0081400022
Kirsten Tannåneset0000501217
Kari Bedalen100093013
Tor Arne Rønning034003010
Wivi B. Westgård90000009
Anne Marit Sæta00000066